Navigační systémy

Navigační systémy

Dotyková obrazovka navigace

Tato 7" obrazovka zahrnuje GPS navigaci, multimediální přehrávání a telefonní připojení Bluetooth. Je instalovaná u modelů Peugeot 208, 2008, 308 a 508 (v závislosti na verzi a roce výroby).

WIP COM a WIP COM 3D

Tato 7" obrazovka zahrnuje GPS navigaci, multimediální přehrávání a telefonní připojení Bluetooth. Je instalovaná u modelů Peugeot 1007, 407, 807, 607, 308, 3008, 5008 a RCZ (v závislosti na verzi výbavy a roce výroby).

WIP NAV a WIP NAV PLUS

Tato 7" obrazovka zahrnuje GPS navigaci, multimediální přehrávání a telefonní připojení Bluetooth. Je instalovaná u modelů Peugeot 207, 308, 3008, 407, 5008, 807, PARTNER, EXPERT, 508 a RCZ (v závislosti na verzi výbavy a roce výroby).

Dotyková obrazovka 208, Nová 2008 a 308

Navigační systém dotykové obrazovky představuje skutečnou koncentraci technologií „4 v 1“, které vás navedou, ať jste kdekoliv, a mnohonásobně vám zpříjemní cestu:
 

  • Navigační systém GPS pokrývající celou Evropu.
  • Hands-free sada Bluetooth pro bezpečné volání.
  • Multi-mediální automobilové rádio vybavené širokou škálou funkcí.


Navigační systém
 
Ergonomie: navigační systém zabudovaný ve voze s barevnou dotykovou obrazovkou se 7" rozlišením, ovládáním hlasitosti, 3 vyhrazená tlačítka (hlasitost, změna režimu, nabídka), adresy vkládané tradičním způsobem nebo přímo podle PSČ, navigace prostřednictvím nabídek a rychlý přístup k funkcím přes dotykovou obrazovku.
Mapy (Navteq): mapy 44 evropských zemí uložené v paměti flash, mapa zobrazená v režimu 2D nebo v perspektivě, zobrazení rychlostního omezení.
Zajímavá místa (POI): obohacená o mapy s novými zajímavými místy, stahování z Výstražné zóny Peugeot na webové stránce http://peugeot.navigation.com (zpoplatněná služba). Výstražná zóna Peugeot vám pomáhá rozpoznat nebezpečné situace vyžadující větší pozornost, dostanete audio nebo vizuální výstrahu, jak se budete blížit k riskantní oblasti.
 

Telefonní systém

Hands-free sada Bluetooth: automatické propojení s mobilním telefonem vždy, když používáte vůz, bezpečné telefonování pomocí ovladačů na volantu, vysoce kvalitní konverzace pomocí vzdálených reproduktorů a mikrofonu, přístup k adresáři mobilu; můžete přehrávat hudbu MP3 z vašeho telefonu, pokud telefon má streamovací audio funkci Bluetooth®.


Audio a multimediální systém

Pro maximální bezpečnost se lze ke všem funkcím dostat z ovladačů na volantu.
Autorádio: třípásmový tunerový systém poskytující optimální příjem
Variantně: CD přehrávač kompatibilní s CD audio, MP3 a WMA, textovým zobrazením informací na CD
Pomocná audio zásuvka: umožňuje připojení ostatního audio zařízení
USB konektor: Klíč USB nebo iPod lze připojit k GPS systému. Lze je ovládat z volantu a na obrazovce se zobrazí název skladby. Kompatibilní hudební formáty jsou MP3, WMA, AAC, FLAC, OGG a
Bluetooth® streamovací audio: bezdrátové přehrávání MP3 souborů.

WIP Com 3D

Systém WIP Com 3D je skutečná koncentrace technologií „4 v 1“, a přitom vás doprovází všude a mnohonásobně vám zpříjemní cestu:
Nejnovější audio technologie a multimediální systém.
radost z výběru mezi zabudovaným GSM telefonem hands-free a hands-free sadou Bluetooth.
naváděcí systém 3D GPS pro objevování světa v úplně nové dimenzi.
volná a neomezená tísňová služba.
 
 
 
Navigační systém
Ergonomie: široká 7" barevná obrazovka, rozpoznání hlasu při vkládání adres, navádění podle hlasového syntetizátoru.
Mapy (Navteq): Mapy ve 2D režimu nebo kompletní 3dimezionální mapy (průčelí budov a 3D digitální reprodukce), mapový itinerář, názvy ulic zobrazené na textové mapě, navádění předvýběru pruhu vozovky, náhled křižovatky.
Zajímavá místa (POI): hlavní zajímavá místa rozdělená do kategorií, stahování riskantních oblastí (Výstražná zóna Peugeot).
 
 
 
Telefonní systém

Integrovaný hands-free telefon (s rozpoznáním hlasu) vám umožňuje telefonovat, a přitom se nadále soustředit na jízdu pomocí ovladačů na volantu, přijímat SMS zprávy, které za vás čte hlasový syntetizátor, funkce rozpoznávání hlasů.
Hands-free sada Bluetooth: automaticky se připojí k telefonu vždy, když se vůz používá, bezpečné telefonování, vysoce kvalitní konverzace pomocí vzdálených reproduktorů a mikrofonu, přístup k adresáři telefonu.
 

Audio a multimediální systém
Multimediální autorádio s hracím automatem: třípásmový tuner s ovladači na volantu a optimální zvuková kvalita, funkce hracího automatu, USB konektor a čtečka karet SD kompatibilní s WMA a MP3, RCA audio a video zásuvkou v přihrádce, CD audio přehrávač kompatibilní s WMA a MP3, DVD přehrávač (když v klidu).
Peugeot Connect: přístup k funkci Peugeot Connect SOS (místní tísňové volání), Peugeot Connect Assistance (místní asistenční volání).

WIP Nav Plus

Systém WIP Nav je skutečná koncentrace technologií „4 v 1“, a přitom vás doprovází všude a mnohonásobně vám zpříjemní cestu:
GPS navigační systém pokrývající celou Evropu
Hands-free sada Bluetooth® pro bezpečné telefonování
Multimediální autorádio vybavené širokou řadou funkcí
 

Navigační systém
Ergonomie: navigační systém zabudovaný do vozidla s 7" barevnou obrazovkou, navedení pomocí hlasového syntetizátoru, přímé přístupové klíče k hlavním službám, vkládání adres tradičním způsobem nebo přímo podle PSČ, navigace v nabíce a rychlý přístup k funkcím pomocí voliče uprostřed loketní opěrky.
Mapy (Navteq): mapy 42 evropských zemí uložené v paměti flash, mapa zobrazená v režimu 2D nebo v perspektivě, zobrazení rychlostního omezení.
Zajímavá místa (POI): obohacená o mapy s novými zajímavými místy, stahování fixních automatických kamer z webové stránky http://peugeot.navigation.com (zpoplatněná služba).
 

Telefonní systém

Hands-free sada Bluetooth: automatické propojení s mobilním telefonem vždy, když používáte vůz, bezpečné telefonování díky ovladačům na volantu, vysoce kvalitní konverzace pomocí vzdálených reproduktorů a mikrofonu, přístup k adresáři mobilu.
 

Audio a multimediální systém

Pro zajištění maximální bezpečnosti se lze ke všem funkcím dostat z ovladačů na volantu.
Autorádio: třípásmový tunerový systém pro optimální příjem
CD přehrávač: kompatibilní s CD audio, MP3 a WMA, textovým zobrazením informací na CD
Pomocná RCA zásuvka: nachází se v přihrádce, umožňuje připojení audio zařízení Přenosný přehrávač nelze je ovládat z volantu a na obrazovce se nezobrazí název skladby.
Bluetooth® streamovací audio: bezdrátové čtení souborů MP3.