Pravidelná prohlídka

/image/07/3/peugeot-ndp-1506pb-controletechnique.10073.jpg

PRAVIDELNÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA

Abyste zajistili správně fungování Vašeho vozidla Peugeot, je nezbytné dodržovat program pravidelných servisních prohlídek. Pravidelným servisem udržujete svůj vůz ve skvělé kondici.

Obsah a frekvence pravidelných prohlídek závisí na typu vozidla, jeho motorizaci, stáří, počtu ujetých kilometrů a na vašem stylu jízdy. Informace o intervalech servisních prohlídek naleznete v servisní knížce Vašeho vozu.

V našich autorizovaných servisech se o Váš vůz postarají zkušení servisní technici, kteří Vám nabídnou profesionální služby, náhradní díly speciálně vytvořené pro Váš Peugeot a díky vyspělým technologiím mohou snadno a rychle odhalit případné závady na Vašem vozidle.

Nepravidelné výměny oleje nebo používání špatného typu zkracuje životnost Vašeho motoru a zároveň se zvyšují náklady na údržbu a provoz. V našich servisech používáme vždy certifikované oleje pro váš motor, které vyhovují výkonnostním normám výrobce Peugeot. Výběr motorového oleje pouze podle evropské normy ACEA nemusí odpovídat všem technickým parametrům stanoveným výkonnostní normou výrobce.

Orientovat se ve volbě správného oleje Vám pomohou výkonnostní normy výrobce.

Norma Euro 6 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2310 dle typu motoru

Norma Euro 5 – výkonnostní norma B71 2312 a B71 2290 dle typu motoru

 

Pravidelná servisní prohlídka PEUGEOT vždy obsahuje:

  • Výměnu motorového oleje a olejového filtru
  • Doplnění provozních kapalin (kromě paliva a kapaliny AD Blue, pokud není doplnění AD Blue předepsáno v plánu údržby)
  • Komplexní kontrolu vozidla
  • Diagnostiku řídících jednotek
  • Zkušební jízdu