Podívejte se na obsah
SUV 2008

DESIGN

VZRUŠUJÍCÍ SUV

Robustnost a elegantní křivky v kombinaci se zvýšenou světlou výškou, to je SUV PEUGEOT 2008, které dává tušit velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon.

Výrazná přední maska, jasně identifikovatelný světelný podpis, odlehčená 18″ kola z lehkých slitin s aerodynamickými prvky, horizontální kapota, na níž plynule navazují lesklé černé sloupky oken, a střecha Black Diamond*… To vše evokuje sílu a dynamiku.

 

NAPROSTO NEPŘEHLÉDNUTELNÉ

Impozantní a výrazná příď SUV PEUGEOT 2008 je charakteristická ustupujícím čelním sklem, které zvýrazňuje dlouhé a štíhlé linie vozu. Velkou chromovanou masku chladiče rámuje typický světelný podpis s kresbou lvích drápů a Full LEDFull Light Emitting Diode: elektroluminiscenční diody snižují spotřebu energie a zvyšují svítivost. Pouze u verzí GT a GT Pack.  světlomety, které umocňují vzhled dravé šelmy.

NEPROJEDE BEZ POVŠIMNUTÍ

Záď SUV PEUGEOT 2008 s lesklým černým pásem doplňuje spojler a dvěK dispozici dle zvolené motorizace.  chromované koncovky výfuku, které vkusně dokreslují celkový vzhled.

Charakteristická kresba 3 drápů na zadních sdružených LED světlech vůz jasně identifikuje a je dobře rozpoznatelná ve dne i v noci. Jednoznačně tak potvrzuje odkaz na technologický pokrok a zvyšuje viditelnost vozu.

PROSVĚTLENÁ KABINA

Panoramatické otevíratelné střešní okno zajistí úžasné prosvětlení kabiny a ničím nerušený výhled. Dopřejte bezkonkurenční komfort cestování i spolucestujícím na zadních sedadlech.

KOMFORT A POHODLÍ

Prostor pro spolucestující na zadních sedadlech byl navržen s ohledem na maximální pohodlí. Každého zajisté potěší velmi kvalitní odhlučnění kabiny a velké množství odkládacích míst důmyslně rozmístěných v interiéru.

PROSTORNÝ A DOBŘE PŘÍSTUPNÝ ZAVAZADELNÍK

S nízkou nákladovou hranou a širokým vstupním otvorem nabízí zavazadlový prostor v kombinaci se sklopnou zadní lavicí v poměru 2/3–1/3 velkou přepravní kapacitu*V závislosti na zvolené verzi a motorizaci dosahuje objem zavazadlového prostoru 434 l dle metody VDA a až 1 467 l se sklopenými sedadly ve druhé řadě. , která uspokojí veškeré požadavky na přepravu. Dvojitá podlaha zavazadelníku umožňuje v horní pozici snadnou a rychlou manipulaci se zavazadly. Potřebujete-li větší objem zavazadlového prostoru, stačí umístit podlážku do spodní polohy.

 

CHARAKTERISTICKÉ RYSY ELEKTRICKÉ VERZE

Maska chladiče s horizontálními lamelami v barvě karoserie a znak „e“ na předních blatnících a víku zavazadelníku jasně ukazují, že SUV PEUGEOT e-2008 patří do rodiny 100% elektrických vozů.

MÍSTO ŘIDIČE

MAXIMÁLNÍ ZÁŽITKY Z JÍZDY

Objevte nový rozměr interaktivity v podobě ergonomicky řešené kabiny PEUGEOT i-Cockpit® 3D s kompaktním volantem, barevným kapacitním dotykovým 10″ HD displejem s hlasovým ovládáním a konfigurovatelným 3D přístrojovým panelem. K dispozici je rovněž hands-free přístup a startování vozu s funkcí Proximity, která umožňuje automatické odemknutí/uzamčení vozu při vašem příchodu/odchodu (stačí mít klíč u sebe).

 

 

PEUGEOT i-COCKPIT® 3D

Veškeré informace důležité pro řízení se v SUV PEUGEOT e-2008 zobrazují na 3D přístrojovém panelu:

 

 • Režim jízdy: Eco / Normal / Sport
 • Dojezd v plně elektrickém režimu a parametry odloženého dobíjení baterie
 • Technologická animace ilustrující tok energie v reálném čase

 

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ

Digitální konfigurovatelný 3D přístrojový panel zobrazuje v zorném poli řidiče veškeré informace týkající se jízdy ve dvou úrovních v závislosti na jejich významu. Nejdůležitější informace, jako je omezení rychlosti či bezpečnostní výstrahy, jsou promítány v popředí do zorného pole řidiče ve formě hologramu nebo pop-up okna, aby vám umožnily rychlou orientaci a reakci.

MAXIMÁLNÍ KONEKTIVITA

MAXIMÁLNĚ KOMFORTNÍ SEDADLA

Usaďte se do komfortních sedadel SUV PEUGEOT 2008, která mají ve vyšších výbavách kvalitnější boční vedení.

Sedadlo řidiče může být elektricky nastavitelné, vyhřívané(i) Masážní funkce a elektrické ovládání jsou k dispozici pouze u sedadla řidiče.   a vybavené masážní funkcí(i) Masážní funkce a elektrické ovládání jsou k dispozici pouze u sedadla řidiče.  .

TECHNOLOGIE

SUV NEJNOVĚJŠÍ GENERACE

SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno velkým množstvím technologií a asistenčních systémů řízení* nejnovější generace pro vyšší bezpečnost a jednodušší manévrování. Navíc se vyznačuje šetrnějším přístupem k životnímu prostředí.

POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno paketem Drive Assist Plus, který umožňuje poloautonomní řízení. Díky adaptivnímu tempomatu s funkcí Stop & GoSystém udržuje polohu ve zvoleném jízdním pruhu.  a systému Lane Positioning AssistSystém funguje díky radaru umístěnému v předním nárazníku a kameře v horní části čelního skla.  vůz automaticky upravuje rychlost podle vpředu jedoucího vozidla, přičemž si od něj udržuje bezpečnou vzdálenost.

 

MOŽNOSTI BEZ HRANIC

Za nepříznivého počasí či při zhoršených podmínkách na vozovce je možné zlepšit trakci a přizpůsobit jízdní vlastnosti SUV PEUGEOT 2008 volbou jednoho ze tří režimů systému Advanced Grip ControlSpeciální protiprokluzový systém.  – písek, terén, sníh. Při sjezdu strmých svahů umožní funkce Hill Assist Descent Control regulovat rychlost a zachovat tak lepší kontrolu nad vozem.

 

 

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ SUV e-2008

Sledujte 3D animaci a objevte jednoduchý princip fungování elektromobilu a hlavní výhody vašeho kompaktního elektrického SUV PEUGEOT e-2008:

 

 • Mechanismus pohonné jednotky
 • Princip fungování
 • Dobíjení
 • Režimy jízdy
 • Rekuperace

OPTIMALIZUJTE DOJEZD

Pomocí tří režimů, které SUV PEUGEOT e-2008 nabízí, můžete přizpůsobit jízdu svým potřebám a okolním podmínkám:

 

 • Eco: optimalizace dojezdu
 • Normal: optimální komfort v každodenním provozu
 • Sport: upřednostnění výkonu a zážitků z jízdy pro vyšší dynamiku s okamžitě dostupným točivým momentem

REKUPERACE

Aktivace funkce BRAKE (rekuperace energie při brzdění motorem) dobíjí baterii a zvyšuje reálný dojezd vozu.

 

Existují 2 stupně rekuperace:

 

 • standardní, kdy je pocit z řízení podobný jako u vozů se spalovacím motorem,
 • zesílený, který umožňuje větší rekuperaci okamžitě po uvolnění akcelerátoru.
POWER OF CHOICE

SVOBODA VOLBY

Zvolte pohon, který vám bude vyhovovat nejvíc:

 

 • S elektromobilem není problém zajet do nízkoemisních zón. Navíc u něj oceníte rychlou akceleraci díky okamžitě dostupnému točivému momentu a vzrušující pocit z tiché a plynulé jízdy bez emisí CO2.

 

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

Objevte služby vyvinuté pro usnadnění cestování a jednodušší obsluhu vašeho elektrifikovaného vozu.

Cestujte v naprostém pohodlí s bezplatnou aplikací MyPeugeot®Aplikace umožňuje vzdálenou správu nabíjení či tepelného komfortu SUV PEUGEOT 2008. .

SPECIÁLNÍ SÉRIE

Speciální série 2008 & e-2008 ROAD TRIP

Speciální série PEUGEOT 2008 a e-2008 ROAD TRIP, která vychází z verze Allure, poskytuje maximální cestovní komfort:

 

 • 10″ HD centrální dotykový displej
 • Nápis ROAD TRIP na předních blatnících a specifický dekor na sloupcích C
 • Kombinované čalounění sedadel v provedení syntetická kůže / Alcantara ® / textilní čalounění s oranžovým prošíváním Sunset a štítkem ROAD TRIP na předních sedadlech
 • Oranžový dekor Sunset ve výplních panelů dveří
 • Specifické koberečky s logem ROAD TRIP a oranžovým prošíváním Sunset
 • Hliníkové prahy a kryty pedálů

 

Speciální série 2008 & e-2008 STYLE

Speciální série PEUGEOT 2008 a e-2008 STYLE, která vychází z verze Active, se vyznačuje osobitým vzhledem:

 

 • Dvoubarevný nápis STYLE na předních blatnících a specifický dekor na sloupcích C
 • Tónovaná zadní okna
 • Textilní čalounění PNEUMA s modrým prošíváním, štítky STYLE, modré dekory na výplních panelů dveří, ozdobné prahy a specifické koberečky
ELEKTROMOTOR

Elektromotor o výkonu 100 kW (136 k) umožňuje plynulou, dynamickou a tichou jízdu s nulovými emisemi CO2 a rychlou akcelerací díky okamžitě dostupnému točivému momentu 260 Nm.

Vysokonapěťová baterieNa baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70 % její kapacity.  s kapacitou 50 kWh je důmyslně uložena tak, aby neomezila prostor pro cestující ani objem zavazadelníku.

 

ROZMĚRY SUV PEUGEOT 2008

VNĚJŠÍ ROZMĚRY

 • Délka: 4 300 mm
 • Šířka: 1 987 mm
 • Výška: 1 530/1 550 mm

 

VNITŘNÍ ROZMĚRY

Přední sedadla

 • Šířka v oblasti loktů: 1 370 mm
 • 14° výška: 906 mm

 

Zadní sedadla

 • Šířka v oblasti loktů: 1 317 mm
 • Místo pro nohy: 238,5 mm
ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU
Podle zvolené výbavy a typu motoru se objem zavazadlového prostoru pohybuje od 434 do 1 467 l VDA se sklopenými zadními sedadly.

 

CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

 • Prohlédněte si katalog nového SUV PEUGEOT 2008
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace
 • Zobrazit katalog příslušenství
 • Koupit příslušenství online