Podívejte se na obsah
Zážitek pro vaše smysly ve vozech PEUGEOT

ZÁŽITEK PRO VAŠE SMYSLY

STYL

Vozy PEUGEOT jsou vyhlášené především svou elegancí a vytříbeným stylem. U každého modelu se vzhled exteriéru soustředí na dokonalou siluetu až do těch nejmenších detailů. Provedení interiéru spočívá ve velkorysém a důmyslném prostoru pro každého cestujícího a v maximálním komfortu.

 

 
PEUGEOT i-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® je inovativní místo řidiče, které umožní výborný výhled. Cestování je bezpečnější než kdy dřív. Kompaktní volant, centrální dotykový displej a vyvýšený přístrojový panel… to vše naleznete u vozů PEUGEOT 208, 2008, 308, 508, 3008 a 5008.

 

 
ZJISTIT VÍCE
KVALITA

Všudypřítomná kvalita je jasně patrná na první pohled, bez ohledu na to, zda se soustředíme na exteriér či interiér. Dokonalost zpracování, přesné spasování dílů i precizně provedené čalounění jsou toho důkazem.

 

 

MATERIÁLY

PEUGEOT si zakládá na vysoké kvalitě a atraktivitě použitých materiálů.

 

V závislosti na zvoleném modelu a úrovni výbavy zajisté oceníte pravou kůži, Alcantaru®, saténový chrom nebo kvalitní vzorované textilie či prvky s dekorem karbonu nebo pravého dřeva.

TOGGLES SWITCHES

Ovladače připomínající klavírní klávesy jsou k dispozici v novém SUV 3008 a 5008. Tato elegantní tlačítka umožňují přímý přístup k funkcím komfortu: multimédiím, klimatizaci, navigaci, nastavení vozu, telefonu nebo k mobilním aplikacím.

 

FOCAL

V rámci výbavy na přání je možné u SUV PEUGEOT 3008 a 5008 objednat prémiový audiosystém od významného francouzského výrobce FocalSpolečnost Focal je specialistou v oblasti ozvučení s více než 35letou zkušeností. Je celosvětově uznávána pro své patentované inovace a jedinečný zvukový projev. .

 

 
Objevte nový 3008 Objevte nový model 5008
PEUGEOT FRACTAL
Koncepční vůz PEUGEOT Fractal a jeho i-Cockpit® učaruje vašim smyslům! Je to právě sluch, který je stimulován naprosto dokonalým zvukovým projevem nemajícím u automobilů obdoby. Díky odborným znalostem vývojářů StelLabVýzkumná laboratoř skupiny PSA.  a specialistů společnosti Focal, jakož i výjimečné technologii SubPac, umocníte svůj zážitek z jízdy. 
Zjistit více

i-COCKPIT AMPLIFY

Nová příplatková výbava ke klasické kabině PEUGEOT i-Cockpit® pod označením i-Cockpit Amplify okamžitě zapůsobí na většinu vašich smyslů: zrakPřizpůsobení ambientního osvětlení a nastavení chromatičnosti displejů. , sluchNastavení hudby a zvuku.  , hmatVícebodová masážní sedadla.  a dokonce i čich díky originálnímu osvěžovači vzduchuNastavit lze 3 úrovně intenzity. .

 

Cestujícím nabízí dvě plně přizpůsobitelná prostředí: Boost pro dynamickou jízdu a Relax pro klidnou jízdu plnou pohody.

 

Tři exkluzivní vůně do osvěžovače vzduchu vznikly na základě spolupráce se společností Scentys a mezinárodně uznávaným parfumérem Antoinem Liem:

 

  • Cosmic Cuir: energická a smyslná vůně, skutečný čichový identifikátor značky PEUGEOT
  • Aerodrive: živá a povzbuzující, standardně spojená s režimem Boost
  • Harmony Wood: autentická a relaxační, standardně spojená s režimem Relax