Podívejte se na obsah
Zážitek pro vaše smysly ve vozech PEUGEOT

ZÁŽITEK PRO VAŠE SMYSLY

STYL

Vozy PEUGEOT jsou vyhlášené především svou elegancí a vytříbeným stylem. U každého modelu se vzhled exteriéru soustředí na dokonalou siluetu až do těch nejmenších detailů. Provedení interiéru spočívá ve velkorysém a důmyslném prostoru pro každého cestujícího a v maximálním komfortu.

 

 
PEUGEOT i-COCKPIT®
Peugeot i-Cockpit® je inovativní místo řidiče, které umožní výborný výhled. Cestování je bezpečnější než kdy dřív. Kompaktní volant, centrální dotykový displej a vyvýšený přístrojový panel… to vše naleznete u všech osobních vozů PEUGEOT. 
ZJISTIT VÍCE
KVALITA

Všudypřítomná kvalita je jasně patrná na první pohled, bez ohledu na to, zda se soustředíme na exteriér či interiér. Dokonalost zpracování, přesné spasování dílů i precizně provedené čalounění jsou toho důkazem.

 

 

MATERIÁLY

PEUGEOT si zakládá na vysoké kvalitě a atraktivitě použitých materiálů.

 

V závislosti na zvoleném modelu a úrovni výbavy zajisté oceníte pravou kůži, Alcantaru®, saténový chrom nebo kvalitní vzorované textilie či prvky s dekorem karbonu nebo pravého dřeva.

TOGGLES SWITCHES

Ovladače připomínající klavírní klávesy jsou k dispozici v novém SUV 3008 a 5008. Tato elegantní tlačítka umožňují přímý přístup k funkcím komfortu: multimédiím, klimatizaci, navigaci, nastavení vozu, telefonu nebo k mobilním aplikacím.

 

FOCAL

V rámci výbavy na přání je možné u SUV PEUGEOT 3008 a 5008 objednat prémiový audiosystém od významného francouzského výrobce FocalSpolečnost Focal je specialistou v oblasti ozvučení s více než 35letou zkušeností. Je celosvětově uznávána pro své patentované inovace a jedinečný zvukový projev. .

 

 
OBJEVTE MODEL 3008 OBJEVTE MODEL 5008
PEUGEOT FRACTAL
Koncepční vůz PEUGEOT Fractal a jeho i-Cockpit® učaruje vašim smyslům! Je to právě sluch, který je stimulován naprosto dokonalým zvukovým projevem nemajícím u automobilů obdoby. Díky odborným znalostem vývojářů StelLab a specialistů společnosti Focal, jakož i výjimečné technologii SubPac, umocníte svůj zážitek z jízdy. 

i-COCKPIT AMPLIFY

Nová příplatková výbava ke klasické kabině PEUGEOT i-Cockpit® pod označením i-Cockpit Amplify okamžitě zapůsobí na většinu vašich smyslů: zrakPřizpůsobení ambientního osvětlení a nastavení chromatičnosti displejů. , sluchNastavení hudby a zvuku.  , hmatVícebodová masážní sedadla.  a dokonce i čich díky originálnímu osvěžovači vzduchuNastavit lze 3 úrovně intenzity. .

 

Cestujícím nabízí dvě plně přizpůsobitelná prostředí: Boost pro dynamickou jízdu a Relax pro klidnou jízdu plnou pohody.

 

Tři exkluzivní vůně do osvěžovače vzduchu vznikly na základě spolupráce se společností Scentys a mezinárodně uznávaným parfumérem Antoinem Liem:

 

  • Cosmic Cuir: energická a smyslná vůně, skutečný čichový identifikátor značky PEUGEOT
  • Aerodrive: živá a povzbuzující, standardně spojená s režimem Boost
  • Harmony Wood: autentická a relaxační, standardně spojená s režimem Relax