Podívejte se na obsah
SUV 5008

Nové SUV PEUGEOT 5008: až 7 variabilních míst

Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu.

Sportovní vzhled a ladné linie sedmimístného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.

Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit v kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi poskytují ještě příjemnější zážitek z jízdy a komfort hodný velkých cestovních vozů. Maximální pohodlí na cestách předčí veškerá vaše očekávání.

VÝRAZNÝ DESIGN

Přesvědčte se na vlastní oči, co se skrývá za výrazem impozantní styl.

Nové sedmimístné SUV PEUGEOT 5008 odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním.

Mohutná příď se vyznačuje dokonale integrovanými prvky, nebývalou propracovaností a osobitostí.

Dynamický vzhled vyšší karoserie umocňuje chromovaná lišta, která navazuje na linii světlometů a pokračuje až k zadnímu spoileru.

Jeho robustní a sportovní vzhled umocňují nová 19″ kola z lehkých slitin WASHINGTON s výbrusem.

BEZRÁMOVÁ MASKA

Nedílnou součástí přídě vozu je unikátní bezrámová vertikální maska chladiče s chromovanými lamelami, které plynule přecházejí až k okrajům nárazníku.

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Na Full LED světlomety s funkcí EVS(i) Funkce statického přisvícení do zatáčky výrazně zlepšuje viditelnost.    navazují „kly“ denních světel s chromovanými špičkami, které dodávají vozu vzhled dravé šelmy.

ZADNÍ SVĚTLA

Při pohledu zezadu je moderní vzhled nového SUV PEUGEOT 5008 podpořen dokonalým sladěním lesklého černého pruhu, dynamických směrových světel a modernizovaných Full LED světel s kresbou lvích drápů, které jsou zakryté kouřovým sklem.

OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Střecha BLACK DIAMOND ve spojení s chromovanými střešními tyčemi zdůrazňuje robustnost a ladné linie vozu. Panoramatické střešní okno zajistí příjemné prosvětlení interiéru a všem cestujícím zprostředkuje vzrušující a nevšední zážitek z jízdy.

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Nové SUV PEUGEOT 5008, které se ve své kategorii řadí ke kompaktnějším vozům, disponuje velkým vnitřním prostorem.

Jeho kabina byla navržena s ohledem na maximální prostornost a poskytuje velkou variabilitu s až 7místným provedenímVariabilitu vnitřního uspořádání zajišťují nezávislá a sklopná sedadla 2. a 3. řady, přičemž sedadla 3. řady je možné vyjmout. .

Do velkého zavazadlového prostoruObjem zavazadlového prostoru se pohybuje od 700 dm³ (VDA 210) až do 1 940 dm³ (VDA 214). Sklopení opěradla sedadla spolujezdce umožní převážení předmětů o délce až 3,2 m.  je velmi snadný přístup díky Hands-Free ovládání pátých dveří. Stačí jednoduchý pohyb nohy pod nárazníkem a víko zavazadelníku se otevře či naopak zavře.

PŘÍPLATKOVÝ ČERNÝ PAKET

Nechte se okouzlit novým příplatkovým ČERNÝM PAKETEMK dispozici u verzí GT a GT Pack. :

 

 • Bezrámová mřížka chladiče a logo v provedení DARK CHROME
 • Monogramy a střešní lišty v saténové černé
 • Lesklá černá spodní lišta předního nárazníku, lemování blatníků, okenní a střešní lišty, spojler i lišta zadního nárazníku
 • Specifická 19″ kola z lehkých slitin WASHINGTON s výbrusem v provedení černá ONYX v kombinaci s lakem BLACK MIST

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Zažijte ještě intenzivnější pocity z řízení pohodlně usazeni v modernizované, ​​inovativní a ergonomické kabině PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktním volantem pro přesnější řízení a sedmi elegantními ovladači TOGGLE SWITCHES* je vybaveno centrálním dotykovým 10″ HD displejem a inovovaným konfigurovatelným 12,3″ digitálním přístrojovým panelem s vysoce kvalitním zobrazením pro lepší čitelnost. Už nic nebude odvádět pozornost od řízení, veškeré informace důležité pro jízdu jsou dobře viditelné v zorném poli řidiče.

KONEKTIVITA

Na novém kapacitním 10″ HD dotykovém displeji se zobrazuje hlasově ovládaná online navigace, která je pro větší uživatelský komfort doplněna o aktuální dopravní zpravodajství TomTom a službu Nebezpečné zónySlužby TomTom poskytují v reálném čase zobrazení veškerých informací důležitých pro jízdu: aktuální dopravní situace, čerpací stanice, parkoviště, počasí, místní vyhledávání a nebezpečné zóny (v závislosti na legislativě dané země). Předplatné služeb je zahrnuto v kupní ceně vozu po dobu 3 let a poté je možné zaplatit jejich prodloužení či obnovu. . Prostřednictvím funkce Mirror ScreenPodle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. Aplikace MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Mirror Screen nevyžaduje žádnou dodatečnou placenou registraci. Uživatel připojí svůj smartphone pomocí USB kabelu k vozidlu. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie Apple CarPlay™ pro telefony se systémem iOS a technologie Android Auto pro telefony se systémem Android (vyžaduje předchozí stažení aplikace Android Auto), případně do května 2022 technologie MirrorLink® pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na http://www.peugeot.cz/technologie/p=konektivita/   je možné zrcadlit oblíbené aplikace z chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu. Bezdrátově nabíjet telefon(i) Indukční dobíjení pro přístroje kompatibilní s normou Qi.    umožní k tomu určený prostor na centrální konzole.

Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici dva nabíjecí porty USB.

 

 

NOVÝ SDRUŽENÝ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Nový přizpůsobitelný a plně konfigurovatelný 12,3″ digitální přístrojový panel s černým displejem a lepšími kontrasty poskytuje kvalitnější zobrazení. Optimalizovaná čitelnost informací navolených řidičem mu umožní rychlejší reakce.

KOMFORTNÍ SEDADLA

Pohodlně usazeni v komfortních nastavitelných masážních sedadlec se zdravotním certifikátem AGRAGR sedadla (Aktion Gesunder Rücken: Německá asociace „Akce pro zdravá záda“).  oceníte kvalitu zpracování jednotlivých interiérových prvků a čalounění z elegantních a nadčasových materiálů.

 

ČISTOTA TÓNŮ

Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal® Premium(i) Focal® je přední světový výrobce ozvučení s vysokou věrností zvuku. Příslušenství je umístěno pod sedadlem spolujezdce, aby nezmenšilo prostor zavazadelníku.  , který zprostředkuje prvotřídní zvukový projev díky deseti integrovaným reproduktorům, jejichž basy i vysoké tóny výborně ladí s novou barvou bronzová BELEM.
TECHNOLOGIE

MAXIMÁLNÍ VÝKON

Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízeníPodle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat. , které při jízdě dozajista oceníte. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generaceDetekce chodců a cyklistů, ve dne i v noci, s varováním před rizikem kolize. Podle zvolené verze v základní výbavě, v rámci příplatkové výbavy nebo nelze objednat.  nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značeníDetekce dopravního značení omezujícího rychlost a konce omezení rychlosti, stejně jako „Stůj, dej přednost v jízdě“, jednosměrný provoz, zákaz předjíždění atd. .

Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování* v podobě 360° parkovací kamery a systému Park Assist.

 

GRIP CONTROL

S technologií ADVANCED GRIP CONTROLProtiprokluzový systém nabízí 4 režimy: Normal, Sníh, Bláto, Písek. Podle zvolené verze dostupné v rámci příplatkové výbavy.   se rozšiřují vaše možnosti.

Přizpůsobte jízdní vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnímu počasí a stavu vozovky.

V prudkých svazích reguluje funkce HILL ASSIST DESCENT CONTROLHADC: Systém pro kontrolu jízdy ve svahu. Podle zvolené verze dostupné v rámci příplatkové výbavy.  rychlost pro bezpečnější provoz.

NIGHT VISION

Pro vyšší bezpečnost jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISION(i) Noční vidění.     přítomnost chodců nebo zvířat mimo dosah světlometů ve vzdálenosti až 200 m před vozidlem. Vizualizace se promítne na digitálním přístrojovém panelu v zorném poli řidiče a zazní zvuková výstraha.

POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Seznamte se s poloautonomním řízením a paketem DRIVE ASSIST PLUSPouze s automatickou převodovkou EAT8. . Systém Lane Positioning AssistSystém používaný k udržení vozu ve zvoleném jízdním pruhu (pozice vlevo, vpravo nebo uprostřed jízdního pruhu).  ve spojení s adaptivním tempomatem s funkcí Stop & GoSystém funguje díky radaru umístěnému v předním nárazníku a kameře na čelním skle.  automaticky přizpůsobuje rychlost tak, aby odpovídala rychlosti vozu před vámi. Systém dále udržuje bezpečnou brzdnou vzdálenost a zároveň zajišťuje korekci jízdní dráhy.

 

TECHNICKÉ INFORMACE

ROZMĚRY 

VNĚJŠÍ ROZMĚRY SUV PEUGEOT 5008

 • Délka: 4 641 mm
 • Šířka 
  Bez vnějších zpětných zrcátek.
    
  : 2 098 mm
 • Výška: 1 646 mm

VNITŘNÍ ROZMĚRY SUV PEUGEOT 5008

Přední sedadla (řada 1)
 • Šířka v oblasti loktů: 1487 mm
 • 14° výška: 916 mm

 

Zadní sedadla (řada 2)

 • Šířka v oblasti loktů: 1 432 mm
 • Místo pro nohy: 240 mm
ROZMĚRY ZAVAZADELNÍKU SUV PEUGEOT 5008
 • Až 2150 litrů v poloze nízké podlahy a se sklopeným zadním sedadlem.
 • Uspořádání interiéru usnadňují nezávislá, skládací sedadla 2. a 3. řadě (3. řada vyjímatelná).
 • Možnost nakládání dlouhých předmětů až do 3,2 m díky sklopné funkci sedadla spolujezdce..
CENÍKY & PŘÍSLUŠENSTVÍ
 • Prohlédněte si ceníky, výbavu a technické specifikace nového SUV PEUGEOT 5008
 • Zobrazit katalog příslušenství
 • Koupit příslušenství online