MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ (COVID-19) ČTĚTE ZDE

AKČNÍ NABÍDKA UŽITKOVÝCH VOZŮ

Rozjeďte své podnikání a pořiďte si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, až na 2 roky zdarma! Využijte financování exkluzivním úvěrem s 3,9 % úrokem a akontací již od 0 % a vyberte si z bohaté nabídky skladových vozů Peugeot v motorizaci, která vám sedne nejlépe.

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu pro užitkové vozy Partner Furgon 4,2–5,4 l/100 km, 111–124 g/km, Expert Furgon 4,9–5,7 l/100 km, 128–152 g/km a Boxer Furgon 6,1–6,8 l/100 km, 159–177 g/km.
Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Smlouvu Optiway Servis na 2 roky je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu
Peugeot (s výjimkou provedení Boxer 3000 L1H1). Smlouva je platná 2 roky nebo do najetí 60 000 km u vozu Peugeot Partner, 70 000 km u vozu Peugeot Expert a 80 000 km u vozu Peugeot Boxer.
Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz. Nabídka platí do odvolání a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami.

 

Peugeot Partner

Partner Furgon

Pořiďte si Peugeot Partner s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

expert_furgon

Expert Furgon

Pořiďte si Peugeot Expert Furgon s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

expert_polocombi

Expert Polocombi

Pořiďte si Peugeot Expert Polocombi s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

expert_combi

Expert Combi

Pořiďte si Peugeot Expert Combi s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

Traveller Business

Traveller Business

Pořiďte si Peugeot Traveller Business s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

Traveller Family

Traveller Family

Pořiďte si Peugeot Traveller Family s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

boxer_furgon

Boxer Furgon

Pořiďte si Peugeot Boxer Furgon s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

boxer_valnik_s_kabinou

Boxer Valník

Pořiďte si Peugeot Boxer Valník s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.

boxer_sasi

Boxer Šasi

Pořiďte si Peugeot Boxer Šasi  s kompletním servisem na 2 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s úrokem 3,9 % a akontací již od 0 %.