POSÁDKY

Posádka Rally

Jezdec: René Dohnal
Spolujezdec: Roman Švec

Populární posádka René Dohnal – Roman Švec startuje v seriálu Peugeot Rally Cup CZ už počtvrté. Po druhém místě v roce 2018 tato dvojice v následující sezóně zvítězila a se svým Peugeotem 208 R2 navíc vybojovala titul Mistrů ČR ve „dvoukolkách“.

Kornfejl-Triner

Jezdec: Jan Kornfehr
Spolujezdec: Michal Triner

Honza Kornhefr přestoupil do dvoudenních soutěží v roce 2019, kdy s Peugeotem 208 R2 odstartoval poprvé i v našem seriálu. Několikrát prokázal svoji rychlost a s posádkou Kornhefr – Triner budou muset počítat všichni favorité.

Krupička-Ryšánek

Jezdec: Lukáš Krupička
Spolujezdec: Jan Ryšánek

Lukáš Krupička patří k našim nejmladším jezdcům a kromě Peugeot Rally Cupu CZ je přihlášený i do projektu Autoklub Peugeot Rally Talent. Lukáš oslavil v září 2019 osmnácté narozeniny, a i když má odjeté dvě závodní sezóny, letos premiérově startuje s Peugeotem 208 R2 ve „velkém mistráku“.

Pohlidal-Kubala

Jezdec: Jiří Pohlídal
Spolujezdec: Jan Kubala

Jiří Pohlídal nastoupil do našeho seriálu poprvé v roce 2019. Svoji premiéru s „dvěstěosmičkou“ dokázal proměnit ve druhé místo v konečném hodnocení. Posádka Pohlídal – Kubala zvítězila v samostatném hodnocení projektu Autoklub Peugeot Rally Talent a v závěru sezóny 2019 se s výraznou finanční podporou zúčastnila francouzské Rallye du Var. V mistrovství ČR vybojoval Jiří Pohlídal s Janem Kubalou titul Juniorských mistrů ČR ve skupině 2WD.

Stříteský-Krajča

Jezdec: Dominik Stříteský
Spolujezdec: Ondřej Krajča

Dominik Stříteský začínal na motokárách, kde zaznamenal několik skvělých úspěchů. Má tak dobrou průpravu a svůj talent prokázal už několikrát. Díky spolupráci s Vančík Motorsport se z něho stává jeden z největších favoritů letošní sezóny. Obzvláště pak, když ho naviguje zkušený Ondřej Krajča. A Dominikovo motto: “Ze začátku naplno a postupně budeme zrychlovat.” 

Vanhara-Janovska

Jezdec: Michal Vaňhara
Spolujezdec: Kateřina Janovská

Michal Vaňhara startoval v roce 2019 s Peugeotem 208 R2 na několika vybraných podnicích domácího mistrovství a seriálu Peugeot Rally Cup CZ. Společně s Kateřinou Janovskou tvoří zatím naši jedinou smíšenou posádku.

Ludvíček-Sluková

Jezdec: Jan Ludvíček
Spolujezdec: Jana Sluková

Žijeme motorsportem a vlastními silami si plníme náš sen. Spolu závodíme už od našich amatérských začátků, které nás během čtyř sezón dovedly až do Peugeot Rally Cupu.

Soldát-Winzig

Jezdec: David Soldát
Spolujezdec: Jan Winzig

Posádka Soldát – Winzig nastoupila do Peugeot Rally Cupu poprvé v roce 2020. David je závodník tělem i duší a motorsport je pro něho vše. Kromě rally jezdí také motokros a ani na jednu disciplínu nedá dopustit.

Broz-Tesinsky

Jezdec: Dominik Brož
Spolujezdec: Petr Těšínský

Dominik Brož byl naším cupovým závodníkem už v loňském roce. Využil jednorázového startu a odjel jediný podnik, Bohemia Rally 2019, což se mu vyplatilo, protože zde v rámci cupu vyhrál. Letos se chtěl spokojit taky jen s Bohemkou, což je jeho domácí závod, vzhledem k tomu, že žije v nedalekém Turnově, nakonec se ale rozjezdil tak dobře, že se rozhodl startovat i na Valašce a v Pačejově. Nevynechal tak ani jednu letošní soutěž!