Podívejte se na obsah
Konfigurátor

NAKONFIGURUJTE SI SVŮJ NOVÝ PEUGEOT 308 

Máte zájem o nový model Peugeot 308 HYBRID nebo Peugeot 308? Přizpůsobte si jej pomocí konfigurátoru Peugeot: vyberte si povrchovou úpravu, motor, barvu a výbavu a uvidíte sami sebe za volantem svého budoucího plug-in kompaktního sedanu!

 

Nakonfigurujte si svůj Peugeot 308

Máte zájem o nový Peugeot 308? Vyberte si v konfigurátoru verzi, motor, barvu a vybavení a představte si sebe za volantem vašeho budoucího vozu!

 

Vybrali jste si nový Peugeot 308, který zaujme nejen elegantním designem ale také nejnovějšími technologiemi, díky kterým si užijete intenzivní jízdní zážitek. Nejdříve si zvolte verzi.

 

Peugeot nabízí v rámci své koncepce „Power of Choice“ volbu mezi spalovacím (zážehový PureTech, vznětový BlueHDi) a elektrickým motorem (plug-in hybridní či 100% elektrický). Volbu pohonné jednotky doplňuje i řada dalších systémů zajišťujících jedinečný výkon a účinnost. Z hlediska komfortu jízdy si můžete zvolit mezi manuální nebo automatickou převodovku.

 

Po výběru verze pokračujte dále v konfiguraci. Vyberte si motor a převodovku, která nejlépe odpovídá vašim potřebám. Pak zvolte barvu karosérie a interiér. Na závěr si můžete vybrat příplatkovou výbavu na přání a prohlédnout kompletní konfiguraci vozidla!