Peugeot 5008
Peugeot 5008

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008
NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu.
Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.
Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit v kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi poskytují ještě příjemnější zážitek z jízdy a vlastnosti hodné velkých cestovních vozů. Maximální pohodlí na cestách předčí veškerá vaše očekávání.

DESIGN

VÝRAZNÝ DESIGN

Peugeot 5008

Přesvědčte se osobně, co se skrývá za výrazem impozantního stylu.
Nové 7místné SUV PEUGEOT 5008 odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním.
Výrazná příď staví na odiv inovovaný přední nárazník s integrovaným světelným podpisem, který jasně identifikuje novou generaci vozů PEUGEOT. Jeho lakovaná spodní lišta, lesklé černé mřížky sání a zejména unikátní bezrámová maska, která vás na první pohled doslova okouzlí, dodávají vozu na jedinečnosti.
Dynamický a sportovní vzhled SUV zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Nová 19″ hliníková kola s výbrusem SAN FRANCISCO jsou nezbytným posledním detailem, který dotváří celek.

BEZRÁMOVÁ MASKA

/image/29/8/peugeot-5008-2009styp-051.715298.jpg

OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Peugeot 5008

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA BLACK PACK

/image/29/4/peugeot-5008-2009styp-019b.715294.jpg

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Peugeot 5008

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

/image/29/7/peugeot-5008-2009styp-050.715297.jpg

ZADNÍ SVĚTLA

/image/30/3/feux-peugeot-5008-2009styp-052.715303.jpg

BEZRÁMOVÁ MASKA

Nedílnou součástí přídě vozu je unikátní bezrámová vertikální maska chladiče s chromovanými lamelami, které plynule přecházejí až k okrajům nárazníku.

OTEVÍRATELNÉ STŘEŠNÍ OKNO

Střecha BLACK DIAMOND ve spojení s chromovanými střešními tyčemi zdůrazňuje robustnost a ladné linie vozu. Panoramatické střešní okno zajistí příjemné prosvětlení interiéru a všem cestujícím zprostředkuje vzrušující a nevšední zážitek z jízdy.

PŘÍPLATKOVÁ VÝBAVA BLACK PACK

Pro zvýraznění dynamické siluety se může nové SUV PEUGEOT 5008 odlišit elegantními tmavými prvky luxusní příplatkové výbavy BLACK PACK. Doplněk na přání, který je k dispozici pro nejvyšší úrovně výbavy GT a GT Pack, zahrnuje:

 • Bezrámovou mřížku chladiče a znak lva v provedení DARK CHROME
 • Monogramy PEUGEOT, 5008, GT a střešní lišty v saténové černé
 • Spodní lištu předního nárazníku, lemování blatníků, okenní a střešní lišty, spojler i lištu zadního nárazníku v lesklé černé
 • A to nejlepší na konec: nové SUV PEUGEOT 5008 s doplňkem na přání BLACK PACK je exkluzivně dodáváno s černými 19″ koly z lehkých slitin WASHINGTON s výbrusem.

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Nové SUV PEUGEOT 5008, které se ve své kategorii řadí ke kompaktnějším vozům, disponuje velkým vnitřním prostorem.
Jeho kabina byla navržena s ohledem na maximální prostornost a poskytuje velkou variabilitu s až 7místným provedeními.
Do velkého zavazadlového prostorui je velmi snadný přístup díky Hands-Free ovládání pátých dveříi. Stačí jednoduchý pohyb nohy pod nárazníkem a víko zavazadelníku se otevře či naopak zavře.

PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Na Full LED světlometyi navazují „kly“ denních světel s chromovanými špičkami, které dodávají vozu vzhled dravé šelmy.

ZADNÍ SVĚTLA

Při pohledu zezadu je moderní vzhled nového SUV PEUGEOT 5008 podpořen dokonalým sladěním lesklého černého pruhu, dynamických směrových světel a modernizovaných Full LED světel s 3D kresbou lvích drápů, které jsou zakryté kouřovým sklem.


MÍSTO ŘIDIČE

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

/image/29/5/peugeot-5008-2009styp-032.715295.jpg

Zažijte ještě intenzivnější pocity z řízení pohodlně usazeni v modernizované, ​​inovativní a ergonomické kabině PEUGEOT i-Cockpit®. Nové SUV PEUGEOT 5008 s kompaktním volantem pro přesnější řízení a sedmi elegantními ovladači TOGGLE SWITCHESi je vybaveno centrálním dotykovým displejem 10″ HD a inovovanou konfigurovatelnou 12,3″ digitální přístrojovou deskou s vysoce kvalitním zobrazením pro lepší čitelnost. Už nic nebude odvádět pozornost od řízení, veškeré informace důležité pro jízdu jsou výborně viditelné v zorném poli řidiče.

/image/30/1/peugeot-5008-2009styp-055.715301.jpg

NOVÝ SDRUŽENÝ PŘÍSTROJ A KOMFORTNÍ INTERIÉR

Nový přizpůsobitelný a konfigurovatelný 12,3″ digitální přístrojový panel s černým displejem a lepšími kontrasty poskytuje kvalitnější zobrazení. Optimalizovaná čitelnost informací navolených řidičem mu umožní rychlejší reakce.
Pohodlně usazeni v komfortních nastavitelných masážních sedadlechi se zdravotním certifikátem AGRi si užijte výjimečnou akustiku nového SUV PEUGEOT 5008.
Zaposlouchejte se do čistých tónů systému Hi-Fi Focal® Premiumi, který zprostředkuje prvotřídní zvukový projev díky deseti integrovaným reproduktorům, jejichž basy i vysoké tóny výborně ladí s novou barvou bronzová BELEM.

Peugeot 5008

KONEKTIVITA

Pro ještě větší cestovní komfort se na inovovaném centrálním dotykovém HD displeji 10″ zobrazuje hlasově ovládaná on-line navigace zohledňující aktuální dopravní informace a upozornění na nebezpečné zóny od společnosti TomTomi.

Na novém centrálním 10″ dotykovém HD displeji, který je dobře čitelný a velmi citlivý, se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním propojená se službou TomTom®i, která zprostředkuje v reálném čase veškeré důležité informace pro jízdu.
Prostřednictvím funkce Mirror Screeni je možné zrcadlit oblíbené aplikace z chytrého telefonu na centrální dotykový displej vozu. Bezdrátově nabíjet telefoni umožní k tomu určený prostor na centrální konzole.
Pro cestující na zadních sedadlech jsou k dispozici dva nabíjecí porty USBi.

Peugeot 5008

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Nový dotykový kapacitní HD displej 10″, který je umístěn v dosahu řidiče, umožňuje přístup k nejdůležitějším funkcím vozu, jakož i ke konektivním funkcím.

Peugeot 5008

KOMFORT SEZENÍ

Užijte si komfortní jízdu v tvarovaných, elektricky nastavitelných sedadlech AGRi vybavených masážní funkcíi a obdivujte precizní zpracování interiéru, množství dekoračních prvků i čalounění, na které byly použity elegantní a nadčasové materiály.

Peugeot 5008

ČISTOTA TÓNŮ

Zaposlouchejte se do čistých tónů audiosystému Hi-Fi Premium FOCAL®i, který nabízí potěšení z dokonalého zvuku linoucího se z 10 reproduktorů. Stylovým doplňkem jsou mřížky středového a výškových reproduktorů v provedení bronzová Belem. 

MOTORY

VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

/image/29/2/peugeot-5008-2009rc-008.715292.jpg

Nové SUV PEUGEOT 5008 má výborné jízdní vlastnosti, je dynamické i snadno ovladatelné a vyznačuje se výborným akustickým komfortem hodným velkých cestovních vozů.
Dodává se s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start, které splňují normu Euro 6d.

Peugeot 5008
 • Motor 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
 • Motor 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
 • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
 • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
Peugeot 5008

Díky výkonným motorům, které je možné doplnit automatickou převodovkou EAT8, optimalizované hmotnosti a extrémně krátkému poloměru otáčení, nabízí nové SUV PEUGEOT 5008 živé a přesné řízení pro ještě větší potěšení z jízdy.

TECHNOLOGIE

VÝKON NA CESTÁCH

/image/29/3/peugeot-5008-2009rc-010.715293.jpg

Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízeníi, které oceníte při jízdě. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generacei nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značeníi.
Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování v podobě 360° zpětné parkovací kamery a systému Park Assist.

Peugeot 5008

GRIP CONTROL

S technologií ADVANCED GRIP CONTROLi se rozšiřují vaše možnosti.
Přizpůsobte jízdní vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnímu počasí a stavu vozovky.
V prudkých svazích reguluje funkce HILL ASSIST DESCENT CONTROLi rychlost.

Peugeot 5008

NIGHT VISION

Pro vyšší bezpečnost jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISIONi přítomnost chodců nebo zvířat mimo dosah světlometů ve vzdálenosti až 200 m před vozidlem. Vizualizace se promítne na digitálním přístrojovém panelu v zorném poli a zazní zvuková výstraha.
Video NIGHT VISION

Peugeot 5008

POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Seznamte se s poloautonomním řízením a paketem DRIVE ASSIST PLUSi. Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhui ve spojení s adaptivním tempomatem s funkcí Stop & Goi automaticky přizpůsobuje rychlost tak, aby odpovídala rychlosti vozu před vámi, udržovala bezpečnou brzdnou vzdálenost a zároveň zajišťovala korekci jízdní dráhy.
Video DRIVE ASSIST PLUS


KONEKTIVNÍ SLUŽBY

VAŠE NOVÁ ZKUŠENOST S VOZY PEUGEOT

Peugeot 5008

Dlouhý výčet služeb a neomezené výhody!
Objevte konektivitu PEUGEOT.

APLIKACE MYPEUGEOT®

BUĎTE SE SVÝM VOZEM VE SPOJENÍ

SHR_5008

Díky bezplatné aplikaci My PEUGEOTi můžete využívat nejrůznější personalizované funkce synchronizované s vaším účtem. 

 • Informace o vozidle (historie jízd, lokalizace vozu).
 • Jednoduchý a rychlý přístup k asistenčním službám.
 • Přehled o plánovaných servisních úkonech.
Stáhnout MyPEUGEOT pro iOS

Stáhnout MyPEUGEOT pro Android

FOTOGALERIE

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2

Hodnoty NEDC(2): Spotřeba paliva v kombinovaném provozu od 4,0 do 5,8, mimo město od 3,7 do 4,9, ve městě od 4,4 do 7,2 NEDC (l/100 km) – Emise CO₂ (kombinovaný provoz) NEDC: od 105 do 131 (g/km)

* Pětiletá značková záruka se skládá z běžné dvouleté záruky a následně ze servisní smlouvy Optiway Garance na další 3 roky / do najetí 60 000 km.