Financování POP

POP

Ideální produkt pro krátkodobé financování s nízkým úrokem. Financování úvěrem POP  je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot. Součástí produktu je značkové pojištění.

PODMÍNKY A VÝHODY

  • Volitelná délka financování od 24 do 48 měsíců
  • Akontace 50 % až 80 % z ceny vozu
  • Fixní úroková sazba 4,5 %
  • Poplatek za zpracování smlouvy 
  • Součástí je značkové pojištění (zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění).

PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ

Peugeot 208 ACTIVE 1.2 PureTech 75 S&S MAN5

Pořizovací cena vč. DPH 410 000 Kč
Přímá platba 205 000 Kč (50 %)
Výše úvěru 205 000 Kč
Poplatek za uzavření smlouvy 4 100 Kč
Výše měsíční splátky bez pojištění  4 675 Kč
Výše pojistného poplatku měsíčně 1 090 Kč
Výše měsíční splátky (vč. pojištění) 5 765 Kč
Počet měsíčních splátek 48
Roční úroková sazba 4,50 %
RPSN 18,01 %
Celková částka splatná spotřebitelem 280 820 Kč

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.


Foto je pouze ilustrativní.