Elektromobily
Elektromobily

Zažijte elektrickou jízdu s nulovými emisemi. Nabídka elektromobilů PEUGEOT splní veškeré vaše požadavky: kompaktní městský vůz, rodinný velkoprostorový vůz či praktický lehký užitkový vůz atd.

Elektromobily PEUGEOT snoubí inovativní design s nejnovějšími technologiemi a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

ELEKTROMOBILY PEUGEOT: JAKÉ JSOU S NIMI SPOJENÉ VÝHODY?

OBJEVTE ELEKTROMOBILY PEUGEOT

Nový PEUGEOT e-2008

/image/31/8/peugeot-2008-1906pc-117.555484.43.743318.jpg

V rámci nabídky elektromobilů PEUGEOT vám představujeme nový kompaktní vůz e-2008. Zažijte potěšení ze 100% elektrické jízdy ve spojení s moderním designem zdůrazňujícím osobitost a sportovní charakter vozu. Pohodlně se usaďte v technologicky vyspělé kabině PEUGEOT i-Cockpit 3D. Díky dojezdu 310 km WLTP vám bude nový vůz bezpečně sloužit i na delších cestách.

ZJISTIT VÍCE

Nový Peugeot e-208

/image/31/6/peugeot-208-1902hm101-newcrop.743316.jpg

Objevte nový městský vůz z nabídky elektromobilů PEUGEOT. Elegantní a moderní vzhled nového vozu PEUGEOT e-208 vzbudí zaslouženou pozornost kamkoli přijedete. Objevte zcela nový PEUGEOT i-Cockpit® 3D, který zobrazuje informace důležité pro jízdu v podobě hologramu a nabízí tak zcela nevídaný pocit z jízdy.

ZJISTIT VÍCE

PEUGEOT e-Traveller

/image/18/1/peugeot-travel-2004styp017.675181.jpg

Nový elektrický velkoprostorový vůz PEUGEOT e-Traveller přímo vyzývá k cestám za zábavou či volnočasovými aktivitami. Užijte si výjimečný zážitek z jízdy se 100% elektrickým pohonem. Specifická maska nového elektromobilu PEUGEOT e-Traveller zdobená dichroickým logem lva poukazuje na příslušnost k nejnovějším elektromobilům PEUGEOT.

ZJISTIT VÍCE

PEUGEOT e-Expert

e-Expert

Objevte nový užitkový vůz PEUGEOT e-Expert a výhody elektromotoru. Elektrický užitkový vůz e-Expert si zachoval veškeré přednosti klasické verze se spalovacím motorem. Jsou nepostradatelné pro vaše podnikání. PEUGEOT e-Expert je k dispozici ve 3 délkách a nabízí několik verzí, které odpovídají různým potřebám firemních zákazníků.

ZJISTIT VÍCE

PÉČE O MŮJ ELEKTROMOBIL PEUGEOT

 • Jakým způsobem se dobíjí můj elektromobil?
 • Jak optimalizovat dojezd?
 • Proč zvolit elektromobil?
 • Elektromobil pro všechny typy cestování?
 • Jaké jsou možnosti financování?

Nabíjení doma či v zaměstnání

Pod pojmem soukromé nabíjení se rozumí nabíjení vašeho elektromobilu doma či na pracovišti. Tento typ nabíjení je výhodný, protože nabízí je praktický a ekonomický 

 • Elektromobil je možné nabíjet pomocí standardní zásuvky (nabíječka 1,8 kW, 8 A). 
 • Další možností je nabíjení prostřednictvím zesílené zásuvky (nabíječka 3,2 kW, 14 A). Toto řešení umožní rychlejší nabíjení než standardní zásuvka.   
 • Pro co nejkratší dobu nabíjení si můžete v rámci příplatkové výbavy zakoupit Wallboxi. Baterii díky němu dobijete do plné kapacity za 8 hodin. Tuto dobu je navíc možné zkrátit na 5 hodin s použitím speciálního kabelu.


Zjistit více o soukromém dobíjení

Nabíjení u veřejných dobíjecích stanic

Stejně jako jsou běžně dostupné čerpací stanice pro vozy se spalovacím motorem, existuje i veřejná síť dobíjecích stanic pro elektromobily. Tato důležitá síť se velmi rychle rozrůstá. 

Pro zrychlené dobíjení zvolte rychlodobíjecí stanice kompatibilní s vozem.

Rychlé veřejné terminály umožní nabít baterii na 80 % za 30 minut.

Zjistit více o veřejném nabíjení

Dojezd elektromobilu představuje počet kilometrů, které je možné ujet, dokud se baterie zcela nevybije. Při nákupu elektromobilu potenciální klienti požadují, aby hodnoty dojezdu deklarované výrobcem co nejvíce odpovídaly realitě. Protokol WLTPi realističtěji odráží spotřebu elektromobilu a jeho dojezd.

Optimalizace dojezdu elektromobilu


Zjistit více o protokolu WLTP

Jak optimalizovat dojezd mého elektromobilu?

 • Sledujte měřič výkonu a spotřebu energie v reálném čase přímo na přístrojové desce a přizpůsobte styl jízdy.
 • V aplikaci MyPeugeot naprogramujte nabíjení svého elektromobilu.
 • V aplikaci MyPeugeot nebo přímo na centrálním dotykovém displeji vozu naprogramujte předehřev/klimatizaci kabiny během dobíjení. To umožní optimalizovat dojezd.
 • Používejte režim ECO a funkci BRAKE.

Několik rad pro optimalizaci dojezdu:

 • Používejte funkci BRAKE: Při brzdění a zpomalování upřednostňujte brzdění motorem před klasickým brzděním pomocí pedálu, to umožní navýšit dojezd.
 • Přepněte do režimu ECO: Režim ECO šetří energii snížením výkonu motoru. Doporučuje se pro jízdu ve městě!
 • Užitečná rada: Během nabíjení elektromobilu PEUGEOT nastavte v aplikaci MyPeugeot předehřev/klimatizaci kabiny.
 • Pravidelně kontrolujte pneumatiky: Vždy byste měli sledovat opotřebení a nahuštění pneumatik. U elektromobilu je to ještě důležitější, protože při jejich nevhodném stavu se významně snižuje dojezd.

Finanční výhody

Při koupi jsou elektromobily dražší než srovnatelné vozy se spalovacím motorem. Celkové náklady na vůz se však neomezují pouze na kupní cenu. Ve skutečnosti je třeba k ní připočítat palivo, pojištění i údržbu vozu. Pokud zohledníme všechny tyto faktory, potom jsou elektromobily ekonomičtější než vozy se spalovacím motorem. V porovnání s konvenčními vozy je provoz elektromobilů v průměru o 40 % levnější s ohledem na pohonné hmoty a mají o 30 % nižší náklady na údržbu. 

Každodenní výhody

Parkování zdarma

Některá evropská města podporují provoz automobilů s nízkými emisemi CO₂. Využijte bezplatné parkování na dobu až 2 hodin s Green Disc.

Přístup do nízkoemisních zón

Bezproblémový vjezd do nízkoemisních zón evropských měst.

Výjimečné potěšení z jízdy

Užijte si tichou elektrickou jízdu naplno díky okamžitě dostupnému točivému momentu elektromotoru.  

Elektromobily PEUGEOT, jako jsou např. nový PEUGEOT e-208 či PEUGEOT e-2008, přinášejí ještě intenzivnější zážitky z řízení díky výborným jízdním vlastnostem, snadnému ovládání, akustickému a tepelnému komfortu, odlehčené karoserii a absenci emisí CO2.

Tvrzení, že elektromobil má horší výkon než vůz se spalovacím motorem, je mylné. I když jsou elektromobily při používání tiché, nemají nižší výkon. Dosahují stejných rychlostí jako jejich konvenční ekvivalenty a zároveň nabízejí maximální jízdní komfort díky tichému chodu motoru s absencí vibrací. Kromě toho mají elektromobily ve srovnání s konvenčními vozy mnohem lepší a plynulejší zrychlení díky okamžitě dostupnému točivému momentu.

Společnost PEUGEOT nabízí různé způsoby, jak financovat nákup elektromobilu. Vyberte si ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

 

Operativní leasing
V rámci operativního leasingu je stanoveno měsíční nájemné za pronájem elektromobilu a nad jeho výši platíte pouze provozní náklady. Hlavní výhodou tohoto financování je, že operativní leasing zahrnuje různé služby, jako je údržba, oprava v případě poruchy, pojištění a asistenční služby.

V rámci operativního leasingu není možný odkup vozu po skončení smlouvy.

Zjistit více o operativním leasingu

 

Úvěr
Využijte jednoduché a flexibilní řešení financování a kupte si elektromobil na úvěr od společnosti PEUGEOT. Zvolte délku splácení i výši měsíčních splátek podle svých finančních možností. Máte rovněž možnost určit datum inkasa. Váš vůz může být financován až do výše 100 % kupní ceny.

Zjistit více o úvěru

MAPY VEŘEJNÝCH NABÍJECÍCH STANIC

APLIKACE MYPEUGEOT®

/image/32/1/visuel-mypeugeot-e208.743321.png

Využijte výhod aktuálních služeb propojených s vaším účtem díky bezplatné aplikaci MyPeugeoti:

 • Mějte přehled o voze (jízdní statistiky, lokalizace vozu).
 • Získejte snadno a rychle asistenční pomoc.
 • Získejte přehled o plánové údržbě a službách spojených s vaším vozem.
/image/31/7/pc69-peugeot-508-2018-458-fr.432211.20.743317.jpg

PRO PODNIKATELE

 

Jste podnikatel, ředitel společnosti, správce vozového parku nebo uživatel služebního vozu? V tom případě se právě vy seznamte s nabídkou elektromobilů PEUGEOT, souvisejícími službami a nabídkami vyhrazenými pro naše profesionální zákazníky.